Kargo ücreti 10₺ - Ücretsiz olması için sepetiniz 100₺ 'yi geçmelidir.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Return to shop

Gizlilik politikası

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği:

Sitemize iletişim formlarından veya üye olmak için girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz, 3. kişi veya firmalarla paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra, hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde, başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede, her aşama güvenlik altına alınmıştır. Ödeme esnasında sitemiz herhangi bir kart bilgileri tutmamaktadır. BDDK tarafından yetkilendirilmiş bir ödeme kuruluşu ödeme esnasında aracılık etmektedir.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği:

Sitemizin sipariş sayfalarında, site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standardında güvenli bir ortamda gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı, çok sayıda işlem gören sitelerde güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde, tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği:

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın ve BDDK tarafından onaylı ödeme aracısı sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir.

Site içi Veri Güvenliği:

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde, siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşılamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası, kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine/BDDK tarafından onaylı ödeme kuruluşuna iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online/Çevrimiçi işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine, tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.